O nas

Od ponad 14 lat tworzymy dla Was wymarzone meble


Nasza firma istnieje od 2016 roku. Jednak doświadczeniem możemy zasięgnąć już od 2008 roku.

Cenimy sobie dokładność oraz estetykę wykonania. Jesteśmy otwarci na nowości i indywidualne upodobania osób zainteresowanych upiększeniem własnego wnętrza domu czy biura. Dyspozycyjność to kolejny atut z naszej strony.

  • Pasja
  • Dokładność
  • Doświadczenie
  • Terminowość
  • Indywidualne podejście
  • Materiały wysokiej jakości
  • Szeroka oferta
  • Wiarygodność
14 lat Doświadczenia
Zleceń
Satysfakcji

Dlaczego my?

Stolarstwo jest naszą pasją. Rozwijamy ją z każdym zleceniem poprzez możliwość stworzenia czegoś pięknego, naturalnego, a za razem wyjątkowego.

Zawsze pracujemy w przekonaniu, że produkcja mebli drewnianych to misja. Stolarz nie jest nikim innym jak artystą, a jego dzieła odzwierciedlają jego wizje, wyobrażenie i emocje.

To w połączeniu z naszym doświadczeniem i umiejętnościami, profesjonalnymi narzędziami, starannym doborem materiałów sprawia, że wykonane przez nas meble są najwyższej jakości.

Wszystkie zrobione przez nas meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nie tylko prezentują się o wiele lepiej na tle konkurencji, ale także zapewniają wysoką trwałość na długie lata.

Naszą stolarnię tworzą ludzie, których pasją jest drewno, a dokładniej precyzując tworzenie i realizowanie z niego indywidualnych – niepowtarzalnych projektów.

Znamy się od wielu lat, ufamy sobie i świetnie współpracujemy. Doskonalimy nasze umiejętności i rozwijamy się przy każdej możliwej okazji.

To zaangażowanie zespołu wypracowało nasz znak rozpoznawczy czyli dbałość o detale, które decydują o końcowym efekcie tworzonych przez nas mebli.

Znasz to uczucie gdy zamówiłeś/aś swoje wymarzone meble i nie są do Ciebie dostarczane w terminie? Nasi klienci tego nie znają!

Dobra organizacja pracy, bogate doświadczenie i zgrany zespół gwarantują, że zamówione przez Ciebie meble dostarczone będą w terminie dostosowanym indywidualnie.

Pomożemy stworzyć Twoje wymarzone wnętrze!

669 849 292

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby jej działanie było jak najlepsze dla Ciebie. Korzystanie ze strony wiąże się z Twoją zgodą na ich użycie. Czytaj więcej